Acura MDX-met-trailer voor SEMA

NSX GT3 niet op eigen kracht naar Vegas

Acura SEMA 2016

Honda's luxemerk Acura doet niet flauw en knalt zonder teasercampagne z'n Sema-showauto's het net op. Het gaat om een aangepakte MDX mét een GT3-raceversie van de verse NSX op de trailer!

Die NSX GT3 is geen pure showauto, maar zal in de nabije toekomst daadwerkelijk op verschillende circuits te zien zijn. Honda grijpt de SEMA aan om de rijders voor seizoen 2017 bekend te maken. Ondertussen wordt de auto gepresenteerd op een speciaal voor de gelegenheid ontworpen én volledig functionerende trailer. Volgens Acura is het ding designtechnisch gebaseerd op de rolkooi van de NSX, wat gezien de buizenstructuur ook niet zo'n verrassing is.

De wielen van de trailer zijn van hetzelfde type als de exemplaren op de voor de gelegenheid verlaagde en bestickerde MDX-SUV. De MDX is een voor Europese begrippen vrij forse SUV die in Amerika als 'mid-size' te boek staat.

Lezersreacties (30)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.