AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nederlanders ontwerpen eigen Ferrari
De Nederlander Michiel van den Brink ontwierp enige tijd geleden de Ferrari 599 Mugello. Die moet nu onder de naam Vandenbrink GTO het levenslicht gaan zien.
De Nederlander Michiel van den Brink ontwierp enige tijd geleden de Ferrari 599 Mugello. Die moet nu onder de naam Vandenbrink GTO het levenslicht gaan zien.
De Nederlandse industrieel ontwerper Michiel van den Brink is samen met de ondernemer Robert Koumans Vandenbrink Design begonnen. Het bedrijf gaat zich richten op het ontwerpen van producten voor de automobiel- en luchtvaarsector.
Van den Brink ontwierp eerder de Ferrari 599 Mugello. Die moet onder de vleugels van het nieuwe bedrijf onder de naam Vandenbrink GTO in productie gaan. Vandenbrink Design heeft hiervoor samenwerking gezocht met Ferrari-specialist Hietbrink. "De interesse in de GTO onder autoliefhebbers en verzamelaars is zo groot gebleken dat we vertrouwen hebben in de realisatie van dit model."
Plaats een reactie