Volvo XC90 D5 Momentum (2007)

autoreview

Volvo XC90
Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90 Sport SEVolvo XC90 Sport SEVolvo XC90- Sport SEVolvo XC90 Sport SEVolvo XC90 Sport SEVolvo XC90Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90Volvo XC90

Signalement

UitvoeringXC90 D5 Momentum
Versnellingen5, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2007
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf12.500 km
KM-stand laatst60.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Prettige all-rounder

  • 60.000 km

Hele prettige auto voor normaal gezins gebruik.
Laat zich voor een grote auto erg makkelijk berijden.
Voor een SUV is deze zelfs sportief te noemen.
De geartronic is wat traag, maar dat mag geen naam hebben.
Het motorvermogen is 'genoeg' en het brandstofverbruik is acceptabel voor een auto van dit gewicht en deze omvang.
Het stadsverkeer is ongeveer 1:8,5 en op de snelweg is het verbruik ca. 1:11,2 wanneer je niet boven de 2500 toeren komt.
Het comfort is zeer goed evenals de rijeigenschappen bij zware belading of wanneer er een grote caravan achter hangt.
Alle inzittenden hebben een goede zitpositie en voldoende ruimte, ook wanneer de stoelen in de kofferbak in gebruik zijn. Zelfs dan is er nog ruimte over voor bagage.

Navigatiesysteem wekt erg goed en laat zich eenvoudig bedienen.
En de High-perfomance radio klinkt perfect!

Over de veiligheid hoeven we het niet te hebben, dat zit wel snor.
Onlangs zat er een recente Fiat Bravo op de achterbumper, en die auto was total-loss. De XC had slechts een groef in het kunstof van de bumper en de inzittenden hebben niets gevoeld.

Een nadeel is er ook; de banden gaan ca. 40.000 km mee.
Dat valt wel tegen en de beurten zijn duurder dan bij een reguliere stationwagon.

Op de vraag of ik hierna wil zo'n auto zal kopen, zeg ik volmondig JA!

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.