Volvo V50 T5 AWD Summum (2005)

autoreview

Volvo V50
Volvo V50Volvo V50Volvo V50Volvo V50Volvo V50Volvo V50Volvo V50Volvo V50 - interieurVolvo V50 - interieurVolvo V50 - interieur

Signalement

UitvoeringV50 T5 AWD Summum
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2005
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Na een aantal weken speuren op de automarkt ben ik terecht gekomen bij de Volvo V50. Eerste indruk: juiste combinatie; sportief uiterlijk, strak design, comfort, gebruiksvriendelijk en sportieve prestaties.

Na een eerste proefrit met een 2.4i 170pk zeer onder de indruk van de rij-eigenschappen. Veel vermogen, directe besturing en hij ligt als een blok op de weg.
Ondanks deze toch wel goede indruk ben ik nog verder gaan kijken wat er zoal te koop is.
Bezoek gebracht aan de AutoRai, waar je wordt overspoeld met informatie, maar niet overtuigd van de andere merken.
Zeker niet wanneer je kijkt naar de prijs/kwaliteit verhouding.

Direct na de AutoRai terug naar de plaatselijke Volvo dealer. Opties doorgenomen en nog een kritisch naar het motoraanbod gekeken. Hier werd ik door de verkoper uitgenodigd om een proefrit te maken met de topuitvoering van dit model; de V50 T5 AWD Summum.

Tijdens de proefrit de auto eens flink aan de tand gevoeld, hoe vaker je dit doet hoe indrukwekkender hij overkomt. Geen enkel moment dat je het gevoel hebt dat je hem ’kwijtraakt’. Het rijden van bochten is een waar genot omdat de automatische vierwielaandrijving ingrijpt wanneer je hem nodig hebt. Hij ligt nog vaster op de weg dan de bovengenoemde motorvariant, de 2.4i 170pk.

Na het afstemmen van de opties besloten om de V50 T5 AWD Summum aan te schaffen. Het optiepakket bestaat uit de volgende opties: Communication Line ’Premium’, Park Assist, Roofrails en een afneembare trekhaak.

Bij de afleverig van de auto, zo’n vijf weken na bestelling, werd door de verkoper de hele auto doorlopen hetgeen niet onverstandig is met alle opties en instelmogelijkheden die er standaard al aanwezig zijn.

* Na twee weken en zo’n 600 kilometer te hebben gereden heb ik geen seconde spijt gehad van mijn aankoop.
Het is in tegenstelling tot eerdere modellen een auto die ook de jongeren aanspreekt, qua uiterlijk en zeker qua prestaties.

PROBLEMEN

Tot op heden geen enkel probleem geconstateerd.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.