Volvo V50 2.0D Momentum (2004)

autoreview

Volvo V50 2.0D Momentum (2004)

Signalement

UitvoeringV50 2.0D Momentum
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2004
KM-stand laatst80.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Wat een heerlijke auto!

  • 80.000 km

De Volvo V50 heb ik als leaseauto gereden. Ik kwam uit een Ford Mondeo en dan vallen 2 dingen op:
1. De bouwkwaliteit van de V50;
2. De krappe binnenkant van de V50.

De Momentum had alle luxe die je ervan verwacht. De 2.0 diesel was toendertijd een pareltje. Inmiddels zijn er alweer betere dieselmotoren, maar als je nu een 2e hands V50 zou kopen, dan is de 2.0D geen verkeerde keus. Veel trekkracht en het motorlawaai hebben ze aardig weten te onderdrukken. Als je van de Volvo overstap in bijvoorbeeld een pompverstuiver van VW, dan schrik je wel even van het lawaai van zo'n VW-diesel. Nee, die motor is niets mis mee.

Storingen: Slechts één keer. De achterklep wilde niet meer open.

Positeive punten:
+ Heerlijke stoelen
+ Goede motor
+ Perfect onderstel
+ Fraai interieur (middenconsole)
+ Klasse uitstraling
+ Extra schot wat omhoog kan in de bagageruimte om spullen vast te zetten. Slimme uitvinding.

Negatieve punten:
- Ruimteaanbod
- Niet als automaat leverbaar, alleen i.c.m. de D5, maar die is weer zo duur.

Een auto die ik iedereen aan kan raden behalve als je veel binnenruimte zoekt.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.