Volvo V50 2.0D Edition I Sport (2006)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | V50 2.0D Edition I Sport |
|---|---|
| Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2006 |
| Jaar van aanschaf | 2015 |
| KM-stand bij aanschaf | 245.142 km |
| KM-stand laatst | 253 km |
volvo v50 2.0 diesel
- 253 km
wij hebben bewust een volvo v50 2.0d uit 2006 gekozen omdat volvo onder zijn naam altijd betrouwbaar staat en super op de weg ligt.
wij kochten de v50 bij de km stand 245,541 auto reed de eerste 2 maanden goed toen ging de stuurkogel kapot en fusee.
02-03-2015
km: 249,083
motormanagement computer kapot gegaan dus hebben ze goedkoop gemaakt maar toch 625 euro konden toen konden we weer rijden.
31-05-2015
auto rijdt goed geen problemen.
tot den duur begon de auto te stotteren en in houden deed hij ook erg dat duide op de roetfilter dus wij hebben de roetfilter schoongemaakt ben zelf monteur in opleiding.
maar naar vrij weinige kilometers sloeg de auto op hol en is de motor kapot gelopen is. ik weet dat het bij die 2.0d vaker voor komt ik weet ook waardoor het gekomen is, maar dat is nu wel te laat de eind km stand is bij 254,250 km gebleven en hebben dus nog geen 10 duizend kilometer kunnen rijden. wij vinden dat erg balen vooral omdat een motor ook al vrij duur is. wij hebben wel besloten er een andere motor in te hangen.wij waren wel altijd erg te vrede over onze volvo. hij reed goed lag heel goed op de weg eigenlijk een hele leuke auto maar nu hebben we pech. maar we blijven zeker bij volvo en zouden als nog een v50 willen kopen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.



