Volvo V50 2.0 D Momentum (2005)

autoreview

Signalement

UitvoeringV50 2.0 D Momentum
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2005
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Heerlijke auto om in te rijden. Lekker soepele motor met voldoende vermogen bij alle, behalve de meest extreme, toerentallen. De zesbak schakelt fantastisch en ook de zesde versnelling is een nog echte versnelling en geen overdrive.

Prima stoelen. Eenvoudige bediening van de meeste basisfuncties in de auto. Prima (standaard-) radio met goed geluid en orgineel design. Goed overzichtelijke dashboard.

Enkele minpuntjes. Bij rechtuit rijden verbergt het stuur een aantal functies van de rechterhandel. Zaken zoals de regensensor moeten dus op de tast in of uit geschakeld worden. De handleiding is niet echt geweldig Sommige zaken, zoals bijvoorbeeld het aanpassen van de klok, heb ik er niet in kunnen vinden. (Inmiddels wel ondekt hoe het werkt)

PROBLEMEN

Na enkele ritten bleek er een dikke, olieachtige, laag op alle velgen te zitten. Bij aflevering heb ik deze niet opgemerkt. Voor de garage was dit verschijnsel onverklaarbaar. De garage heeft alles nagekeken maar geen lekages of dergelijke gevonden. Ze heeft daarna de velgen schoon gemaakt Nu maar even in de gaten houden of het verschijnsel terug komt.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.