Volvo V50 1.6 D Edition II (2006)

autoreview

Volvo V50
Volvo V50Volvo V50Volvo V50Volvo V50Volvo V50Volvo V50Volvo V50Volvo V50 - interieurVolvo V50 - interieurVolvo V50 - interieur

Signalement

UitvoeringV50 1.6 D Edition II
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2006
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Sinds een aantal weken de eigenaar van een Volvo V50 1.6D Edition II sport. Werkelijk een hele mooie uitvoering met donkergrijze velgen, donker interieur met lichte stoelen.

Mijn ervaringen

Positief:
- Stuurt lekker, goede wegligging (met lekker dik sportstuur)
- motor voldoende krachtig
- voldoende ruim
- erg mooi en chic interieur
- komt degelijk over (wel wat anders dan mijn alfa...)
- hele goede radio/cd met mp3 aansluiting.




Minder positeve ervaring:
- WINDRUIS ! echt heel veel windruis bij het raam aan de passagiers zijde. Heeft iemand hier ervaring mee hoe dit op te lossen ?
- Motor rauw bij acceleratie



De windruis is echt iets waar ik van baal. Ik had gedacht bij aanschaf van een premium klasse auto dat rust en stilte in het interieur een garantie waren. Het tegendeel blijkt waar. Ik merk ook dat iedereen die in de auto rijdt , automatisch de raamtjes controleert of ze wel dicht zijn. Dit zou echt niet mogen vind ik.

Binnenkort een update

PROBLEMEN

Nog geen problemen

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (9)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.