Volkswagen Taigo 1.0 TSI 95pk Edition (2025)

autoreview

Volkswagen Taigo 1.0 TSI 95pk Edition (2025)

Signalement

UitvoeringTaigo 1.0 TSI 95pk Edition
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2025
Jaar van aanschaf2025
KM-stand bij aanschaf4 km
KM-stand laatst4 km
Lezerswaardering: 25%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerste review VW Taigo!

  • 4 km

Op 23-07-2025 de auto opgehaald in Veenendaal. Wij konden bij Vallei deze nette "basis" uitvoering voor een goede prijs in de pv nemen.

Deze edition heeft electische en verwarmbare spiegels, prima multimedia en android connectie.
We kozen voor zwart wat deze auto er best goed uit laat zien. En ja wieldoppen, maar wel hele nette!

Wij lieten de Skoda Scala na 4 jaar trouwe dienst achter bij Vallei. Na een lekkere lunch in het centrum van Veenendaal weer op naar ons huis net boven Alkmaar.

De eerste kilometers bevielen prima! We kennen de motor al van de Skoda. Wij vinden 95 pk voldoende in Nederland. We hadden weinig moeite om wegwijs te worden in deze auto. Wij rijden ook in een 2012 Vw up en alle knoppen zitten op de vertrouwde plek. Onze jongens zitten achterin prima, al is de auto wat korter dan de Skoda Scala. Onze mannen zijn inmiddels 8 en 10 jaar oud.

Zes dagen later de kofferbak afgeladen en op vakantie naar Drenthe. Volgeladen prima gereden. Je merkt wel dat deze auto wat zwaarder is dan de Skoda. Ja de Skoda Scala waren wij best mee verwend!

Opvallende zaken:
Iets hogere instap.
Ondanks basisuitvoering netjes aangekleed.
Fijne verlichting
Zwaarder als de Skoda Scala, dat merk je zeker qua optrekken.
Achterin zit je goed!

Binnenkort meer!

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Volkswagen Taigo

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.