Volkswagen Passat Variant 2.0 TDI 140pk Comfortline (2008)

autoreview

Volkswagen Passat Variant 2.0 TDI 140pk Comfortline (2008)

Signalement

UitvoeringPassat Variant 2.0 TDI 140pk Comfortline
Versnellingen6, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2013
KM-stand bij aanschaf138.000 km
KM-stand laatst138.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 138.000 km

Deze auto in september 2013 aangeschaft. Voelt absoluut goed!
Degelijk, stuurt prettig, direct. Het schakelen verneem je haast niet met de DSG automaat. Vooral in de 0 tot 100 km/u zeer pittig. In de hogere regionen wat minder.
Qua verbruik: 1e x tanken 65 liter op 900 km, dat viel enigszins tegen, hadden 1 op 17 verwacht en krijgen nu een kleine 1 op 14 gecombineerd (snelweg-bibeko). Hopelijk wordt dat nog beter.

Hiervoor een Audi A4 2.5 TDI Quattro variant gehad. Die voelde qua vering prettiger. De Passat is erg stug qua vering en de Audi gaf een luxer gevoel, maar misschien moet dat ook gewoon even wennen, afwachten maar. Ergens vind ik het met hogere snelheden wel prettig dat de Passat wat stugger is, het geeft je het gevoel dat je meer controle hebt, met name in bochten.

Ondanks het gevoel dat we een stapje terug gaan, qua auto, zijn we wel enorm blij met deze auto, precies wat we nu nodig hebben.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.