Volkswagen Golf Plus 1.6 Optive (2008)

autoreview

Volkswagen Golf Plus
Volkswagen Golf PlusVolkswagen Golf PlusVolkswagen Golf PlusVolkswagen Golf PlusVolkswagen Golf PlusVolkswagen Golf PlusVolkswagen Golf PlusVolkswagen Golf PlusVolkswagen Golf Plus - interieurVolkswagen Golf Plus - interieurVolkswagen Golf Plus - interieur

Signalement

UitvoeringGolf Plus 1.6 Optive
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2016
KM-stand bij aanschaf168.945 km
KM-stand laatst173.850 km
Lezerswaardering: 34%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

begin

sinds paar dagen een vw golf plus. altijd geroepen wil geen vw, nu dus toch. ziet er goed uit en rijd goed . half jaar garantie dus zekerheid. binnenkort verslag van de eerste periode met de golf.

verdere ervaring.

  • 170.135 km

als niet liefhebber van vw toch zo positief over deze golf-plus.
auto rijd zeer plezierig ,is comfortabel en ook nog eens plezierig zuinig. op 55 liter 750 kilometer is erg fijn.
tot nu toe geen problemen alleen de banden heb ik wat harder dan de voorschriften, vind het prettig om de spanning altijd op volbeladen te houden.

vervolg

  • 173.850 km

weer een aantal weken verder. steeds meer tevreden over de golf plus. een rit gemaakt met paardentrailer aan de haak en ben verbaasd over het gemak waarmee hij dit meeneemt. moet de vakantie met caravan ook geen probleem zijn. het verbruik blijft tot nu toe rond de 1 op 14 a 14.5 hangen . geen problemen gehad tot nu toe.durf te zeggen dat ik misschien wel eerder voor een vw had moeten kiezen. klein puntje van commentaar is het schakelen, dat gaat gewoon niet zo soepel maar went wel.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.