Volkswagen Golf 1.8 GL (1988)
autoreview

Signalement
Uitvoering | Golf 1.8 GL |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1988 |
Jaar van aanschaf | 2005 |
KM-stand bij aanschaf | 114.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Na 4,5 jaar een VR6 syncro (met ruim 210 pk en 4wd) te hebben gereden, ben ik nu een (meerdere) stap(pen) terug gegaan. Omdat ik de toch wel hoge kosten van zo’n auto niet meer wil betalen. Het is dus te begrijpen dat het wel even wennen is.
De Golf II heeft nog maar 115.000 gelopen en dat is ook wel te zien, het interieur (luxe, met GL bekleding en een chromen bies op het dashboard!) is bijna als nieuw. Ook motorisch loopt is ie nog als nieuw. De prestaties vallen zeker niet tegen (90pk voor 900 kilo is ook nog niet zo slecht). Het mooie (en bijzondere) van deze auto is, dat er af-fabriek een airco is ingebouwd (let wel dit is een originele nl-auto). Eigenlijk is centrale vergrendeling het enige gemis.
PROBLEMEN
Airco afgevuld, airco-compressor is binnenkort aan vervanging toe.
Rammel in de kat. even een keer leegschudden.
Een paar deukjes rondom, worden binnenkort hersteld.
Één keer een lege accu, omdat ik de radio verkeerd aangesloten had, is nu verholpen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren