Volkswagen Caddy Combi 1.9 TDI 105pk Trendline (2006)

autoreview

Volkswagen Caddy Combi 1.9 TDI 105pk Trendline (2006)

Signalement

UitvoeringCaddy Combi 1.9 TDI 105pk Trendline
Versnellingen6, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2006
KM-stand laatst1.500 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Caddy start niet meer

  • 1.500 km

Al vrij in het begin waren er startproblemen met de Caddy, die zoals het een goede VW Dealer betaamt bij de eigenaar neergelegd worden. Waarbij later bleek dat de accu defect was. Verder ben ik altijd te vreden geweest met de Caddy. Onderhoudskosten zijn in de hand te houden en als je je van de verbruikskosten niets aantrekt kom je hier ook wel overheen. Het enigste grote probleem dat ik met deze Caddy gehad heb is het inhouden bij optrekken. Bij het optrekken hield de Caddy in, als of hij geen brandstof kreeg en na enkele seconden schoot hij uit de startblokken met een grote zwarte rookpluim achter zich latend. Dit probleem is in de tijd dat ik de Caddy had, tot begin dit jaar, nooit opgelost omdat er geen fout melding in de computer stond was er ook geen probleem en kon ik niet geholpen worden. Hierop hebben wij een Caddy 1.9 TDI BlueMotion gekocht om eventuele problemen te ontlopen en de daarbij behorende kosten te ontlopen, maar deze Caddy is een ander verhaal en waarschijnlijk ook een never ending story of a man going to the Dogs.

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.