Toyota Verso 1.8 16v VVT-i Business (2010)

autoreview

Toyota Verso 1.8 16v VVT-i Business (2010)

Signalement

UitvoeringVerso 1.8 16v VVT-i Business
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2010
Jaar van aanschaf2010
KM-stand laatst10.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Toyota Verso de alleskunner

  • 10.000 km

Ik heb mijn Toyota Verso nu 6 maanden in bezit. Vanaf de eerste kilometers was het onze auto. De auto heeft een heerlijke wegligging en biedt een hoop comfort in het business pakket. Tot heden hebben we nog geen mankementen gehad. Daar staat toyota ook om bekend. Dit was voor ons ook van doorslag bij de aanschaf van een nieuwe auto. De betrouwbaarheid staat bij ons hoog in het vaandel. De wagen is met het stoelensysteem in een handomdraai veranderd in een bestelwagen. Je creeert zo een vlakke laadvloer. Ook voelt alles in de wagen degelijk aan. We krijgen veel positieve reacties op onze Verso. Nog een voordeel is de losse stoelen achterin die afzonderlijk zijn te verstellen in diverse standen. Het panoramadak geeft ook een hoop licht en optische ruimte.

Kortom de Verso is alleskunner met een goede bouwkwaliteit!!.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.