Toyota Prius THSD (2006) #4

autoreview

Toyota Prius
Toyota PriusToyota PriusToyota PriusToyota PriusToyota PriusToyota PriusToyota PriusToyota Prius

Signalement

UitvoeringPrius THSD Business
Versnellingen-1, Automaat
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2014
KM-stand bij aanschaf117.700 km
KM-stand laatst117.700 km
Lezerswaardering: 83%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Auto voor de vrouw

  • 117.700 km

Na jaren in de nissan gereden te hebben en omdat ze wat meer woon werk verkeer ging rijden, werd de nissan wat duur aan benzine en ze we auto met iets hogere instap.

Dus maar eens gaan kijken naar een betrouwbare zuinige auto.
Eerste wat kleintjes bekeken maar die vielen al af omdat ze die te klein vond.
Toen ben ik eens gaan kijken naar de hybride wagens die waren kwa prijs toch ook wel in de buurt van de kleine auto's alleen meer opties.
Na veel lezen over de honda en toyota toch maar voor de pruis gekozen.
Alhoewel de honda civic mooier vond kwam hier de accu soms een defect van voor.
Na verder lezen waren de priusen ook zuiniger dus maar eens aan collega gevraagt of ik die van hem niet eens mocht lenen.
Daar een dag mee rond gereden beviel hij me toch wel.
Was wel wennen maar ik als haastige rijd reed er rustig mee.
De stoelen zitten heerlijk en hij is lekker stil van binnen.
Ik heb wel voor de 2de versie van de prius 2 gekozen omdat daar een paar eigenschappen verbeterd zijn.
Verder heb ik de Comfort versie gekocht . Je hebt nog de tech en de business versie die zijn rijker uitgevoerd.
Maar ik kwam deze tegen voor zeer leuke prijs ver onder de andere versies met zelfde kilometer standen ongeveer, en omdat me dat niet veel uitmaakt was de keuze snel gemaakt.

De toyota was altijd daeler onderhouden en dat was ook een must voor mij.

Bij de eerst volgende garage bezoek laat ik weer iets weten.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Toyota Prius

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.