Suzuki Swift 1.5 Exclusive (2006)

autoreview

Suzuki Swift 1.5 Exclusive (2006)

Signalement

UitvoeringSwift 1.5 Exclusive
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf15 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

We hebben onze Swift net gekregen, na lang wachten. Deze zou begin juni geleverd worden en dit is begin juli geworden. Maar al met al natuurlijk zeer blij toen het telefoontje kwam dat we hem op konden komen halen. We hebben er dezelfde dag nog een Remus Sportuitlaatdemper onder laten zetten, want dat mini opzetstukje paste niet bij de bodykit die we erbij besteld hadden, dan was de uitlaat toch wel erg klein.
Na er een beetje mee gereden te hebben vallen net zoals met de testrit de goede rij eigenschappen op van deze auto, dit vinden wij toch wel erg belangrijk, omdat we er zo ongeveer tussen de 30 en 40000 kilometers mee maken per jaar.


Het enigste wat me toch wel opvalt na een Opel Astra uit 2000 gereden te hebben is de gebruikte materialen, hard plastic ipv zachter plastic, hard plastic is gevoeliger voor krasjes, en ja dit had ik wel gezien maar niet echt bij stilgestaan. Maar wat niet wegnemen dat het oog ook wat wil en dit een hele mooie auto is voor een aantrekkelijke prijs met zeer goede rijeigenschappen.
Nu nog gaan kijken naar het verbruik, want heb al voor de eerste keer getankt en daarbij een verbruik van 1:12. Maar goed de auto moet nog inlopen en dan zien we wel weer wat hij doet.

PROBLEMEN

Nog geen.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Suzuki Swift

Suzuki
Suzuki Swift 1.2 Smart Hybrid Comfort
€ 349
 

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.