Smart #1
Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1 BrabusSmart #1 BrabusSmart #1 BrabusSmart #1 BrabusSmart #1 BrabusSmart #1 BrabusSmart #1 BrabusSmart #1 BrabusSmart #1 BrabusSmart #1 BrabusSmart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1Smart #1 BrabusSmart #1 BrabusSmart #1 BrabusSmart #1 Brabus
 
Gebruikersreview

Smart #1 49kWh Pro (2024)

Signalement

Uitvoering#1 49kWh Pro
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2024
Jaar van aanschaf2024
KM-stand bij aanschaf10 km
KM-stand laatst10 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Smart #1 een ondergewaardeerde auto

  • 10 km

Wij hebben nu 30.000km met de Smart gereden. De auto is buitengewoon comfortabel met een uitstekende wegligging en alle gewenste ondersteunende accessoires zijn aan boord, van adaptieve cruisecontrol, verwarmd stuur en stoelen, spraakopdrachten, zeer comortabele stoelen met vele electrische instelfunties en een bestuurdersstoel die ruimte geeft bij in- en uitstappen, tot een groot panoramisch dak etc.etc. Praktisch is ook de verschuifbare achterbank. Het enige minpuntje zou de kofferruimte moeten zijn, die niet groot is, wel is er nog een kleine frunk bechikbaar en extra ruimte onder in de kofferruimte. Doormiddel van trekbanden zijn de achterleuningen makkelijk om te klappen.
De prestaties voor een auto in deze prijsklasse is bovengemiddeld. Geen enkele directe concurrent heeft 272pk met achterwielandrijving, waarmee zelfs driften mogelijk is.
Effectief is er met de kleinste accu 320 km actieradius haalbaar en onderweg is opladen mogelijk in ongeveer 20 minuten. Een verbruik van 15kwh is haalbaar.
In de afgelopen 2 jaar en 30.000 km hebben wij geen enkele keer bij de garage geweest. Opladen doen wij 90% thuis, waarbij in de zomer 100% wordt geleverd door onze eigen zonnepanelen en zorgen wij dat de auto altijd vol is opgeladen. Kosten zijn erg laag. Tegelijkertijd rijden wij exclusief, want we komen weinig #1's tegen. Onbegrijpelijk, want volgens ons is het 1 van de beste aanbiedingen in de markt.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lees ook

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.