Skoda Superb Combi 1.5 TSI Greentech ACT Business Edition Plus (2023)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Superb Combi 1.5 TSI Greentech ACT Business Edition Plus |
|---|---|
| Versnellingen | 7, Automaat met dubbele koppeling |
| Bouwjaar | 2023 |
| Jaar van aanschaf | 2025 |
| KM-stand bij aanschaf | 60.000 km |
| KM-stand laatst | 63.000 km |
De eerste km's in de Superb
- 63.000 km
Een week of drie geleden de Octavia ingeruild voor deze Superb. Beide lease, waar de Octavia nog een voorloopauto was en deze Superb uit de pool (beschikbaarheid) komt.
De eerste 3k km's zitten erop, eerste indrukken zijn dus wel te delen. Het lastige is alleen dat ik geneigd ben om een wat negatievere review te geven gebaseerd op de ervaring met de Octavia, maar aan de andere kant verdient de auto dat niet omdat het gewoon een hele goede auto is.
De Octavia was mijn 4e Octavia en ook nog eens in sportline uitvoering, dat voelde dus altijd als die oude vertrouwde spijkerbroek, met een redelijk dynamisch rijgedrag. De Superb is groter, zwaarder en minder sportief, het voelt wat afstandelijker en minder vertrouwd. Wat het vergelijk ook niet helemaal eerlijk maakt is dat de Octavia van de huidige generatie is en deze Superb van de vorige wat je ook gewoon ziet/ervaart.
Maar zoals ik al zei, het is verder wel gewoon een hele goede auto. Alles zit erop en eraan, het rijd heel comfortabel en het heeft een gigantische bak met ruimte.
Ergens begin komend jaar de volgende update, eens zien of het dan als vertrouwd aanvoelt.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Skoda Superb Combi 1.4 TSI 218pk iV Business Edition Plus Trekhaak | Dodehoekdetectie | Adaptive cruise control | Keyless
- 2023
- 70.759 km

Skoda Superb 1.4 TSI 218 PK iV Laurin & Klement Panoramadak | Trekhaak | Dodehoekdetectie | Adaptive cruise control | Keyless
- 2022
- 63.966 km

Skoda Superb Combi 1.4 TSI 218 PK iV Business Edition Plus Carplay | Adaptive cruise control | Panoramadak | Keyless | Trekhaak
- 2022
- 59.809 km

Lezersreacties (0)
Reageren