Skoda Octavia 2.0 16V FSI Elegance (2005)

autoreview

Skoda Octavia
Skoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda Octavia - interieurSkoda Octavia - interieurSkoda Octavia - interieur

Signalement

UitvoeringOctavia 2.0 16V FSI Elegance
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2005
KM-stand bij aanschaf1 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De nieuwe Skoda Octavia 2.0 fsi (elegance) is een dijk van een auto.
Een veel duurdere VW Passat kopen is geen optie meer!

Deze Skoda rijdt soepel, de motor hoor je niet, alleen de Bridgestone Turanza 205 banden maken op sommig asfalt wat meer geluid.
Ook bij stationair toerental merk je niet dat je motor werkt!

De remmen zijn subliem, de wegligging is uitstekend.

De uitstekend verstelbare stoelen zijn wat aan de harde kant, maar dat went al gauw!

Prima beenruimte voor en achterin! Meer dan bijvoorbeeld in een Saab 9-3, Audi A4 etc!

Een enorme bagageruimte!

Prima degelijk afgewerkte auto, zowel binnen als buiten.

PROBLEMEN

Alarm schakelaartje defect en direct vernieuwd door dealer.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.