Skoda Kodiaq 1.5 TSI iV PHEV Sportline Business (2025) #6

autoreview

Skoda Kodiaq 1.5 TSI iV PHEV Sportline Business (2025)

Signalement

UitvoeringKodiaq 1.5 TSI iV PHEV Sportline Business
Versnellingen6, Automaat met dubbele koppeling
Bouwjaar2025
Jaar van aanschaf2025
KM-stand bij aanschaf22 km
KM-stand laatst11.628 km
Lezerswaardering: 58%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerste 10.000 kilometer probleemloos

  • 11.628 km

Vrijdag 10 oktober de Kodiaq opgehaald met een vlekkeloze aflevering door Ames Dordrecht. Eerste rit is voornamelijk ontdekken en af en toe even stoppen om wat in te stellen.

Uitvoering met elektrische verstelbare sportstoelen is een aanrader. Wat een fijne stoelen met ook verlenging onder de bovenbenen voor extra ondersteuning. Ik was benieuwd wat ik van het head up display zou vinden, maar rijdt erg prettig en stoort niet. Bij sneeuw om te zetten naar blauwe cijfers ipv wit voor goede leesbaarheid.

De maandag een rit naar Lyon op planning, aankomst zonder enige vermoeidheid en last van een stijve rug. Ook de stilte in de auto is fantastisch. Wat een rust!
De Canton geluidsinstallatie voldoet erg goed, geeft een heerlijke sound door de auto, meerwaarde tov standaard geluid is geweldig.
Open dak is persoonlijk, maar ik ben er erg blij mee. Ventileert goed.

De auto is vlot genoeg zeker in combinatie met de batterij. Ben wel benieuwd wat hij doet met de caravan er achter, maar dat merken we volgend jaar. Het dynamic chassis control pakket bevalt goed, de auto deint veel minder en geeft goede stabiliteit. Wel nog even de bandenspanning aangepast voor iets beter gevoel en respons.

Het laden gaat prima en door de volle accu gaat mijn verbruik naar 1:34 gecombineerd bij rustige rijstijl, zonder batterij ondersteuning met vlotte rijstijl naar 1:13.
Door de week gemiddeld een kleine 450 kilometer per dag, en iedere dag met veel plezier en genoegen.

Ruime kofferbak wordt ook zeer op prijs gesteld door de Doberman, zeker in combinatie met het open dak.

Nog geen storing gehad, geen bijzonderheden voor zover.

Kortom, zeer tevreden 😉

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Skoda Kodiaq

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.