Skoda Citigo 1.0 60pk Greentech Ambition (2017)

autoreview

Skoda Citigo 1.0 60pk Greentech Ambition (2017)

Signalement

UitvoeringCitigo 1.0 60pk Greentech Ambition
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2017
Jaar van aanschaf2019
KM-stand bij aanschaf15.000 km
KM-stand laatst15.000 km
Lezerswaardering: 9%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Leuke auto!

  • 15.000 km

Na een half jaar citigo gereden te hebben, nu de facelift genomen met weinig kms. En wat rijd ie goed!, verbruik van de vorige was gemiddeld 4,7 liter erg zuinig dus, nu kijken of deze dat ook doet met zelfde motor, zit et aan te denken om fabrieksupdate naar 75 pk te doen en meer opties zoals bochtverlichting aan te laten zetten, mensen hier ervaring mee?
Ik ga in ieder geval genieten van deze kleine vriend

Ff gewone foto :-)

  • 15.000 km

Beter zo.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (9)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.