Seat Leon 1.9 TDI Businessline (2008)
autoreview

Signalement
| Uitvoering | Leon 1.9 TDI Businessline |
|---|---|
| Versnellingen | 6, Sequentiële Automaat |
| Bouwjaar | 2008 |
| Jaar van aanschaf | 2008 |
| KM-stand bij aanschaf | 10 km |
| KM-stand laatst | 10.500 km |
DSG rules en de Seat Leon natuurlijk ook!
- 10.500 km
Ik rijd de auto als leasewagen. Als auto liefhebber binnen een bepaalde prijsrange is de keuze beperkt. Ik heb niets met franse wagens of cheap japaners.
Dus dan blijft de duitser, de italiaan en de spanjaard zo´n beetje over.
Een van mijn laatste koopauto´s is een Seat Leon geweest, benzine 125pk. Super auto..!
Dus dan is de meer uitgesproken en sportief ogende auto al snel een Seat Leon.
Zelf heb ik 3 jaar bij VW gewerkt in de sales, dus de kwaliteit van VW en Seat hoefde mij niet echt verkocht te worden. DSG als zijnde het meest TOP product. Daar betaalde ik met alle liefde meer voor! Bij wijze van spreken.
Ik rijd de wagen nu 9 weken en ruim 10.000 km verder ben ik nog steeds perfect gelukkig met mijn keuze. Wel heb ik bijna 6 maanden op mijn wagen moeten wachten. Dus heb ik de switch gemaakt van Businessline High naar Businessline met een Pioneer F900BT (door importeur verzorgd)
De huidige opties:
- sportonderstel
- sportstuur
- sportstoelen
- mistlampen in de voorbumper
- alarm
- volautomatische gescheiden airco
- privacyglas vanaf de B-stijl
- parkeersensoren
- electrisch inklapbare spiegels
- alles in kleur
- LM velgen (5 spaaks)
- 4 Electrische ramen
- DSG automaat
- Pioneer (2-dins) navigatie F900-BT met USB en ipod aansluiting
Als je dit zo allemaal leest moet je je bedenken dat het meeste standaard op de Leon is of in het businesspakket zit!!
Het enige wat meer zou kunnen (eventueel), ik rijd zelf een 1.9TDI. Gewoon om budgetteren redenen, een 2.0 TDI is helemaal op z´n plek met DSG transmissie! Maar goed, dat is niet voor iedereen weggelegd. 1.9 TDI rijd absoluut goed genoeg, aardig verbruik en pittig genoeg.
Voor nu besluit ik met het zeggen dat iedereen een DSG moet nemen in zijn of haar nieuwe auto en als je een navi overweegd. Dan moet je ook absoluut de F900-BT proberen.
Super systeem, herkent alles. Alles te bedienen via de display, ook je mobiele telefoon.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.






Lezersreacties (0)
Reageren