Renault Twingo (1994) #3

autoreview

Renault Twingo

Signalement

UitvoeringTwingo
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1994
Jaar van aanschaf2005
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Op 1 augustus 2005 aangeschaft bij de Renault dealer in Tiel. Was eigenlijk op zoek naar een Peugeot 106 maar liep tegen deze aan. Auto is van een oud vrouwtje geweest zij was de 1e eigenaar. Ruime auto van binnen met een paar handige dingen als een verschuifbare achterbank, zonnedak. Auto was in goede staat er was nooit in gerookt.
Na de eerste bocht al terug vanwege lekkage uit het open dakje. Bij een bocht loopt het water naar binnen. Volgens de garage kwam dit omdat de auto net was gewassen.
Achteraf bleek dit een euvel te zijn wat vaker voorkwam bij onze twingo na hevige regenval.

We zijn ermee op vakantie geweest naar Luxemburg en hij heeft alles goed doorstaan.
Onderweg zelfs 177 km/u gehaald op de teller. Zo’n afstand is nog wel uit te houden alleen je moet wel regelmatig stoppen. Vooral het rijgeluid en de stoelen veroorzaken dit. Wel 3x schade gehad, de 1e keer stonden we geparkeerd en reed er een auto achteruit tegenaan, deze werd door de verzekering gedekt en een nieuwe voorbumper erop., de 2x ook geraakt toen we stonden geparkeerd toen weer een beschadigde bumper, maar dit hebben we zo gelaten, de 3x geraakt door een tegemoetkomende auto die over de middenlijn ging met als gevolg een kapotte spiegel en een (bijna) hartverzakking.
Na 1 jaar verder zorgeloos rijden hebben we deze auto ingeruild. Uiteindelijk heb ik € 200,- afgeschreven in 1 jaar. Goedkoper kan bijna niet. Qua weggedrag en motorisering klopt het allemaal bij deze auto alleen het interieur was niet van topkwaliteit (kraakjes, asbak klemde) maar dat kun je ook niet verwachten. Het was echt een leuke auto om mee te beginnen en ik kan een twingo iedereen aanraden, ook aangezien er in onze familie nog steeds 2 andere Twingo’s rondrijden zonder problemen.

PROBLEMEN

Mankementen na 1 jaar (26000km):
Dit is wat wij constateerden toen de auto werd ingeruild na 1 jaar rijden, de koplamp was al vervangen.

- Waterlekkage vouwdak na hevige regen
- Beide voorwiellagers aan vervanging toe
- Rechter koplamp vervangen
- 2 nieuwe voorbanden nodig

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.