AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault Scénic 1.5 dCi 100pk Dynamique Luxe (2004)
autoreview
2
Signalement
Uitvoering | Scénic 1.5 dCi 100pk Dynamique Luxe |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2004 |
Jaar van aanschaf | 2009 |
KM-stand bij aanschaf | 110.000 km |
KM-stand laatst | 112.000 km |
- 112.000 km
Na een kleine 2dkm ben ik erg tevreden met de overstap van een 1.9 jtd naar een 1.5 dci. Hij is wel iets trager, maar daar komt binnenkort verandering in. Ga hem laten chippen. Gaat me niet om de snelheid van optrekken of iets dergelijks, maar om de trekkracht onderin wat te vergroten voor met name de ritjes met een volle auto en aanhanger.
Cruise control is voor mij toch wel de meest prettige gadget die er is op deze auto in vergelijking met mijn vorige.
7,5
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Renault Scénic
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Occasiontest
Opel Zafira - Renault Scénic - Toyota Corolla Verso - Occasion Test
Autotest
Renault Scénic 1.5 dCi 100pk Privilège Comfort (2005)
Vergelijkende test
Test: Volkswagen Golf Plus - Seat Altea - Renault Scénic
Autotest
Renault Scénic 1.6 16V Privilège Luxe (2004)
Eerste rijtest