Renault Kadjar Energy TCe 130 Intens (2018) #2
autoreview
Signalement
Uitvoering | Kadjar Energy TCe 130 Intens |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2018 |
Jaar van aanschaf | 2018 |
KM-stand bij aanschaf | 9 km |
KM-stand laatst | 358 km |
Renault Kadjar
- 358 km
Op 17-8-2018 konden wij onze nieuwe Renault Kadjar ophalen bij de renault dealer. Hiervoor telkens wat lagere auto's gehad en nu een wat hogere (heerlijk het in en uitstappen). Het betreft de Intens uitvoering in de kleur Blanc Nacre (echt heel mooi icm het panorama dak) en met een aantal extra pakketten: Pack Lumiere (panorama dak + automatisch dimmende binnenspiegel) en een easy life pack met o.a. parkeersensoren voor, zij en achter, automatisch inparkeren en blind spot warning. De Intens uitvoering was van zichzelf al erg compleet met half lederen bekleding, navigatie, climate control etc.
Wat ziet de auto er toch netjes uit. De eerste kilometers zijn echt erg fijn om ermee te rijden en volgens de boordcomputer rijd deze benzine motor best zuinig. Ondanks dat er maar een 1.2 liter motor in zit trekt de auto redelijk op en kan deze met zijn 130pk goed meekomen in het Nederlandse verkeer.
Er zullen de komende tijd nog vele kilometers volgen. Maar de eerste paar zijn al erg prettig.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Had je deze auto's al gezien?

Renault Kadjar 1.2 TCe Intens 130
- 2016
- 96.594 km

Renault Kadjar 1.2 TCe Intens | Clima | Cruise control | Camera | Navigatie | Ndl auto | RIJKLAARPRIJS INCL 12 MAANDEN GARANTIE EN BEURT
- 2016
- 134.126 km

Renault Kadjar 1.2 TCe Bose, Bose audio, cruise control Incl. afleverbeurt en 12 Bovag garantie
- 2016
- 110.094 km