Peugeot 508 Blue Lease Premium 2.0 HDi HYbrid4 (2013)
autoreview

Signalement
Uitvoering | 508 Blue Lease Premium 2.0 HDi HYbrid4 |
---|---|
Versnellingen | 6, Semi Automaat |
Bouwjaar | 2013 |
Jaar van aanschaf | 2013 |
KM-stand bij aanschaf | 3 km |
KM-stand laatst | 165.000 km |
1e 5000 Kilometer
- 7.600 km
Ik had ongeveer twee weken nodig om te wennen aan de automaat en wanneer het handig is om de diverse aandrijf standen te gebruiken. Na die gewenningsperiode zou ik nu niet meer zonder willen! Een geweldige auto en vooral veel pit :-) !
Het comfort qua vering viel me wel iets tegen, zeker t.o.v. de Citroen met Hydractive III. Maar ja dan heb je het ook over de meest comfortabele auto qua vering die je maar kunt bedenken ;-). Heel positief vindt ik de quadro climate control, de motor & versnellingsbak, stuur, hud, radio, stoelen, beenruimte, kofferbakruimte, keyless entry, automatisch grootlicht regeling, extra instelbare snelheden voor de cruise control, verlichting, de looks :-). Minder tevreden over: middenarmsteun (veel te laag en niet verstelbaar...dus stoel omlaag :-( ). navigatie is echt VEEL slechter dan in Citroen (outdated, langzaam etc..). veercomfort. Goede keuze was: de kleur Grise Haria ipv Zwart , de verchroomde spiegelkappen, hybride aandrijving.
Wat ik niet begrijp is dat niet veel meer automerken een DIESEL/HYBRIDE hebben. In mijn geval >70K km/jaar is het een uitkomst!!!! 14% bijtelling, 200PK en ook nog >1200KM actieradius en een mooie ruime auto...wat wil je nog meer!!!
De enige redden dat dit nog geen verkoop hit is, is dat er geen station uitvoering verkrijgbaar is (anders dan de RXH die een andere look heeft en te duur is.
PSA breng deze ook in station uit en je hebt een klapper volgens mij!
120000 km erop :-)
- 122.000 km
Nog steeds een uitstekend keuze geweest, geen bijzonderheden, bijzonder tevreden :-) !
165000 km erop
- 165.000 km
Zeer tevreden nog steeds :-), het is een lease auto...dus onderhoud zit in contract.
Nieuwe firmware ivm motor storing (reparatie duurde een week) € 400,-
Nieuwe Multiriem, ook prijzig....
Nieuwe 508 120PK Diesel besteld, zelfde opties + Club Stoelen + JBL systeem
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.