Opel Sintra 2.2i-16V GLS (1997)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Sintra 2.2i-16V GLS |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1997 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand bij aanschaf | 140.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Mijn vorige auto, een Omega Station, werd voor ons te klein. De reden was dat mijn schoonvader gehandicapt is en er bij ons een tweede op komst was. Dan wordt met zes personen in een Omega niks. We gingen voor een MPV van 6/7 personen.
Je komt dan al gauw bij Renault terecht of Opel met z’n Zafira. Renault viel voor ons al gauw af van wege de te kleine stoelen, de benen hadden helemaal geen goede steun voor ons. De zafira vondt ik verhoudings gewijs te duur.
Voor een paar duizend euro had je een veel grotere auto van het zelfde merk. Een Sintra wel te verstaan.
We rijden nu bijna 1 jaar in deze auto en zijn bijna 15.000 km verder en we hebben nog geen gekke dingen mee gemaakt. De APK komt er aan en die laten we met een beurt bij de dealer doen (Opel). Tot nu toe zijn wij zeer tevreden met deze auto.
Het enige waar je aan moet wennen is dat het een Amerikaanse auto is, dus de vering is wat zachter dan een gemiddelde Europeaan.
PROBLEMEN
Geen!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren