Opel Corsa 1.4i Sport (1995)

autoreview

Opel Corsa

Signalement

UitvoeringCorsa 1.4i Sport
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1995
Jaar van aanschaf1998
KM-stand bij aanschaf30.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

was een prima stadsauto

  • 138.000 km

Heb deze Corsa in mijn studententijd gereden en er dik 100.000 km mee gemaakt. Tijdens talloze reizen was deze auto een trouwe bondgenoot.

De motor met 60Pk had eigenlijk te weinig vermogen, maar allemaal beter dan de 1.0 met 45 pk. Die was er ook in die tijd. Maar voor mij was deze auto in die tijd prima. Hij had al een dubbele airbag en een open dakje. Had ik toch nog een beetje Cabriofeeling, nadat ik hiervoor korte tijd een Kadett Cabrio heb gehad.

Deze auto heb ik destijds gekozen om de autokosten beperkt te houden. Hij is dan ook best zuinig (gemiddeld 1 op 14) en kost niet veel in de verzekering en mrb.

Een paar problemen zijn er ook geweest: bij km stand 120.000 heeft ie mij in mijn woonplaats in de steek gelaten: kapote startermotor en een nieuwe accu moest er dan ook maar eens bij. Bij km 135.000 waren de schokdempers achter ook gaar. De uitlaat is op de snelweg afgevallen (bij km stand 80.000). Maar goed dat zijn allemaal slijtage dingen. Daarbij moet ik zeggen dat ik de auto niet al te best onderhouden heb. Behalve verse olie was er niet veel.

Dus al met al een betrouwbare auto.

en de Corsa rijdt nog steeds rond!

Deze auto is al lang niet meer van mij maar ik kan aan de hand van het kenteken zien dat de auto nog steeds rondrijdt. 95-JK-GZ. Spreekt voor de betrouwbaarheid en kwaliteit van deze auto. Immers, hij is al ruim 21 jaar oud. Succes verder aan de huidige eigenaar!

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Opel Corsa

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.