Opel Astra 2.0 T 170pk Sport (2004)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Astra 2.0 T 170pk Sport |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2004 |
Jaar van aanschaf | 2008 |
KM-stand bij aanschaf | 32.000 km |
KM-stand laatst | 42.000 km |
Opel Astra 2.0 turbo 170 PK
- 42.000 km
Sinds een jaar ben ik de eigenaar van Opel Astra 2.0 turbo, 170 PK, en ik moet zeggen dat dit zeker geen miskoop is. Gewoon een fijne reisauto, lekker vlot, maar zeker geen scheurijzer.
Mijn auto komt uit Duitsland, en is daar voorzien bijna alle denkbare opties, op leren bekleding en verwarmde stoelen na.
Voor de rest zit er alles op, meesturende xenonverlichting, bandenspanninssensoren, IDS+, parkeersensoren, noem maar op.
Zoals gezegd is het geen scheurijzer, maar gewoon een lekkere vlotte auto mijn zijn 170 Pk. Vooral op de snelweg laat het vermogen zich merken, i.c.m. met de 6 versnelingen.
Daarmee ben ik meteen op het (voor mijn doen) enige nadeel gekomen van deze wagen, namelijk dat zonder die 6 versnellingen het verbruik NOG hoger zou komen te liggen. Deze motorisering lust nogal een slok, het komt voor dat ik met 52 liter benzine 390 kilometer ver kom, maar dan rij ik vooralin de stad, op de snelweg ligt het rond de 1 op 13.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Opel Astra
Had je deze auto's al gezien?

Opel Astra 1.6 Temptation, Airco, Cruise control, Trekhaak, Automaat
- 2007
- 119.182 km

Opel Astra GTC 1.4 Edition - Airco I Sport velgen I Comfort pakket I Trekhaak I Dealer onderhouden
- 2006
- 216.373 km

Opel Astra 1.6 Temptation|IJSKOUD AIRCO|LAGE KM MET NAP|TOP ONDERHOUDEN
- 2007
- 165.771 km
Lezersreacties (0)
Reageren