Nissan Qashqai DIG-T 158 Tekna Plus (2024) #2
autoreview

Signalement
Uitvoering | Qashqai DIG-T 158 Tekna Plus |
---|---|
Versnellingen | 1, Sequentiële Automaat |
Bouwjaar | 2024 |
Jaar van aanschaf | 2024 |
KM-stand bij aanschaf | 17.000 km |
KM-stand laatst | 25.000 km |
Niet verwacht
- 18.500 km
Nu ongeveer anderhalve maand in bezit de nissan qashqai 1.3 158 pk
autmaat tekna plus, ik zocht al een poosje een suv achtige auto en stuite op de nissan qashqai, modern uiterlijk, ook veel luxe, en een redelijk vlotte motor met ook een behoorlijke trekkracht van 1800 kg.
Eerst heel sceptisch over een automaat, had ik nooit gehad ,maar eenmaal de proefrit gemaakt was ik zeer enthousiast nooit verwacht dat het zo soepel rijdt, je merkt niets van versnellen of iets dergelijks.
De auto is zeer stil en comfortabel,
Een ruime kofferbak met meerdere indelingen, autostoelen zitten heerlijk en allebei elektrisch met geheugen voor bestuurdersstoel
Bose speakers aanwezig maar geluid is niet erg goed, niet tevreden daar over.,ga in toekomst kijken of ik het nog kan verbeteren.
Multimedia werkt goed en alles ook draadloos voor android auto en Apple carplay,ook een mooi digitaal dashboard.
Het verbruik valt redelijk te noemen denk ik voor dit formaat auto 1:16 ongeveer.
Tot nu toe heel tevreden, maar de tijd zal het leren.
Update
- 25.000 km
2 weken geleden de auto mee op vakantie gehad naar Oostenrijk met bagagewagen, gewicht ongeveer 650 kg,dat is een makkie voor deze motor.
De auto accelereert soepel door de bergen en haarspeldbochten, trekkracht is prima.
De bose speakers was ik niet tevreden over, de hoge tonen speakers heb ik vervangen door boxmoor speakers, klinkt wel wat beter .
De auto is met het brandstof verbruik niet royaler dan mijn vorige auto Ford focus 1.0 125 pk.
De stoelen zitten met de vakantierit goed.
Navigeren doe ik via android auto draadloos, werkt uitstekend.
Verder alles prima en geen negatieve dingen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Nissan Qashqai
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Nissan Qashqai 1.3 MHEV Xtronic N-Connecta \ Navi | Cruise | Camera | 23.691 km Nieuwstaat
- 2024
- 23.691 km

Nissan Qashqai 1.3 MHEV Xtronic N-Connecta 06-2023 | Panorama | VirtualCP | Bi-Tone | Cam360
- 2023
- 46.908 km

Nissan Qashqai 1.3 MHEV Xtronic Business Design Panorama dak | Applecarplay
- 2023
- 79.095 km