Nissan Qashqai 1.2 DIG-T Tekna (2015)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Qashqai 1.2 DIG-T Tekna |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2015 |
Jaar van aanschaf | 2017 |
KM-stand bij aanschaf | 32.000 km |
KM-stand laatst | 34.000 km |
Dode hoek systeem/camera
- 34.000 km
Prachtige Nissan Qashqai aangeschaft met nog 1 jaar fabrieksgarantie, bij aanschaf dus 2 jaar oud. Na enkele maanden begon het dode hoek systeem en de lampjes hiervan spontaan te knipperen bij vochtig weer en omstandigheden. Hiervoor 6 x vanaf Hoogeveen naar dealer Aben en van de Schelde geweest voor oplossing cq reparatie van het systeem. Helaas konden ze geen oplossing bieden en was het de “zwakte” van het systeem bij natte weersomstandigheden. Op mijn beurt Nissan Nederland aangeschreven. Eerst hadden ze hier nooit van gehoord en later bekenden ze dat het inderdaad aan het systeem lag en er niets aan te doen viel????? Leuk is dat, veiligheidssysteem wat niet werkt en juist de verkeersveiligheid tegen werkt!! Allerlei afleiding met knipperende lichtjes en zowel linker als rechterkant!!! Hier betaal je nu voor en worden klanten bij aanschaf van een Qashqai vooraf ingelicht over de haperende werking van dit systeem? Denk het niet!
Oproep aan een ieder die deze klacht ook heeft, misschien kunnen we samen iets doen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Nissan Qashqai

Had je deze auto's al gezien?

Nissan Qashqai 1.6 Tekna |PANO|LEDER|360 CAM|TREKHAAK | 3106
- 2015
- 159.989 km

Nissan Qashqai 1.6 N-Connecta | Panoramadak | 360 Graden Camera | Key-Less Entry | Cruise Control | Navigatie | Trekhaak |
- 2016
- 118.065 km

Nissan Qashqai 1.6 160PK 1500kg TREKHAAK 360 NIEUW MODEL CAMERA NAVI
- 2017
- 86.518 km