Mitsubishi Space Star 1.3 GLX (1999)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Space Star 1.3 GLX |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1999 |
| Jaar van aanschaf | 2004 |
| KM-stand bij aanschaf | 112.000 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Aan deze auto bevalt mij de hoge zit voor meer overzicht. Nu ik het toch over zitten heb: de voorstoelen vallen tegen want als je boven de 1.80 bent zijn ze te kort. Hij is best pittig voor een 1.3lt. Je kunt hem redelijk lui schakelen dat vind ik wel prettig. Veel beenruimte zowel voorin als achterin,de derde gordel achter zit netjes weggewerkt in het plafond. De afwerking zowel in- als exterieur is gewoon goed te noemen voor deze prijsklasse. Mijn algemene indruk van deze wagen is goed, en ik heb al behoorlijk wat auto"s versleten van Europeese en Aziatische makelij dat ik dit wel kan zeggen.
PROBLEMEN
Tot nog toe heb ik er nog geen problemen mee gehad, mocht dit in de toekomst voorkomen dan zal ik dat hier direct melden.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lees ook

Mitsubishi Space Star 1.8 GDI GLX (1999)

De 5 beste elektrische occasions van € 15.000 tot € 21.000

Nick zat vroeger als kind in deze snelle Seat Leon van zijn pa, nu is het zijn trotse bezit

De BMW iX4 wordt een iX3 met een hoekje minder - Vooruitblik

Lezersreacties (0)
Reageren