Mitsubishi Lancer Wagon 2.0 Sport (2004)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Lancer Wagon 2.0 Sport |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2004 |
Jaar van aanschaf | 2005 |
KM-stand bij aanschaf | 13.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De Lancer wagon 2.0 is een sportief uitziende station, met standaard leuke zaken als privacy glas (achterramen), lichtmetalen 16 inch velgen, een verlaagd onderstel, sportstuur, sportstoelen, airco enz.
De auto kan naar believen sportief of rustig bereden worden. De motor pakt heel soepel en snel op. Rustig accelereren in de vijf vanaf 50 km per uur is geen enkel probleem. Daarentegen is de auto uitzonderlijk vlot vanaf 4000 toeren: hij gaat dan als de spreekwoordelijke brandweer. De motor is bij stationair lopen nauwelijks te horen, evenals bij laag-toerig gebruik. Op toeren gereden echter is een sportieve roffel aanwezig in het vooronder.
Een gemiddeld verbruik van ruim 1 op 12 is voor een twee-liter netjes.
De kwaliteitsindruk is hoog: mooie materialen in het interieur, geen vreemde kieren of naden, stevig schakelende bak en geen rammeltjes.
Na 15000 km, enkele vakanties waarbij het trekken van de caravan geen enkel probleem was ben ik erg tevreden over deze auto. Elke keer leuk om in te rijden, probleemloos en geen 13 in het dozijn auto.
PROBLEMEN
Geen
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.