Mitsubishi Grandis 2.4 Intense (2006)

autoreview

Mitsubishi Grandis 2.4 Intense (2006)

Signalement

UitvoeringGrandis 2.4 Intense
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf25 km
KM-stand laatst152.200 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

149.000 km met Mitsubishi Grandis

  • 149.000 km

Vanaf nieuw heb ik deze Mitsubishi Grandis 5 jaar lang gereden en het is tijd voor een nieuwe lease auto. De Grandis is ontzettend goed bevallen. Vele vakanties naar het buitenland heeft deze auto zich bewezen als betrouwbaar, er kon altijd heel veel meegenomen worden. Skies en racefietsen (zonder voorwiel) konden er zo in.

De pluspunten zijn:
- veel ruimte
- goede zitplaatsen op 2-de rij (met verstelbare rugleuning, handig voor de kinderen om te slapen)
- goede wegligging
- motor heeft voldoende koppel om schakellui te rijden
- totaal geen olieverbruik

De minpunten:
- verbruik tussen 10 en 11 liter per 100 km, actieradius gemiddeld rond 450 km
- stuur niet axiaal verstelbaar
- gloeilampen in koplampen zijn veelvuldig stukgegaan. Zelf vervangen is zeer lastig, dus steeds weer naar de garage. Uiteindelijk long life lampen toegepast, die gaan een aantal maanden mee
- na circa 145.000 km bleken de lagers van de versnellingsbak versleten. Zonder dit mankement had ik een uitstekend voor betrouwbaarheid gegeven
- lichte vlekken op de metallic lak, herkomst onbekend

Het is jammer dat Mitsubishi dit model niet heeft gemoderniseerd (een upgrade heeft laten ondergaan), anders had ik dit model wellicht weer gekozen.

auto ingeleverd

  • 152.200 km

Ik schreef al eerder dat de versnellingsbak kuren vertoonde. Het zingende geluid dat steeds erger werd heeft mij doen besluiten de lease auto eerder in te leveren. Ik wilde de schade niet groter laten worden.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.