Mitsubishi Grandis 2.4 Intense (2004)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Grandis 2.4 Intense |
---|---|
Versnellingen | 4, Automaat |
Bouwjaar | 2004 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand bij aanschaf | 2.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Stille comfortabele krachtige auto, welke betaalbaar en zeer mooi is bovendien. Met automaat zeer ontspannen rijden. De 6 persoons uitvoering biedt ruimte genoeg aan een gezin van 5 personen, hond en bagage. Verbruik bij veel stadsverkeer valt tegen (1 op 8 a 9). Motor begint lawaai te maken boven de 3500 toeren, door de mooie koppelopbouw is het zelden nodig om boven de 3000 toeren te komen. De inklapbare derde zitrij is zeer pratisch gebleken. Bij normaal gebruik worden de stoelen gebruikt als kinder zitplaats, de dagelijkse boodschappoen en hond passen dan nog in de kofferruimte. Meer ruimte is snel gemaakt door 1 of twee stoelen in te klappen. Lange spullen zijn ook makkelijk te vervoeren door een stoel van de middelste zitrij op te klappen en naar voeren te schuiven. Verder is het jammer dat buiten temperatuurmeter en boardcomputer zijn vervallen door navigatie, in de praktijk mis je daar overigens weinig aan. Ook jammer is dat het gebruikte kunstof in het interieur snel krast. Een aparte airco achterin en ESP was mooi geweest; missen doe je ze niet.
PROBLEMEN
Navigatie systeem vergeet satellieten waardoor de eerste vijf a tien minuten de plaats van de auto niet bepaald kan worden. Dit kan aan de stroomvoorziening liggen of aan het type van het systeem, wat het is weet ik nog niet.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren