Mitsubishi Grandis 2.4 Insport (2007)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Grandis 2.4 Insport |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2007 |
Jaar van aanschaf | 2015 |
KM-stand bij aanschaf | 149.944 km |
KM-stand laatst | 0 km |
Grandis komt eraan!
Een dezer dagen wordt de Grandis Insport uit 2007 die wij vorige week hebben gekocht, afgeleverd. Nog net geen 150.000 km op de teller. Schadevrij. Origineel Nederlandse auto. Grijs metallic met blauwige gloed.
De vorige auto was een oersterke en luxe V70 met extra bankje in de kofferruimte (geschikt voor 2 kleinere kinderen tot ongeveer 8 jaar), maar kleintjes worden groot...dus moesten we wel aan de MPV-er. Dan is er kwalitatief (afgezien van een XC 90 maar die is te duur voor ons) geen betere keus wat ons betreft dan een Mitsubishi Grandis op benzine (de dieselvariant maakt zelfs volgens de dealers veel te veel lawaai).
Die komt er dus aan. Vol verwachting klopt ons hart!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.