Mitsubishi Carisma 1.6 GLi (1997)

autoreview

Mitsubishi Carisma 1.6 GLi (1997)

Signalement

UitvoeringCarisma 1.6 GLi
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf112.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

In zeer goede staat 2e eigenaar. Bj 31-12-1997
130.000 km gelopen apk tot januari 2010
zilver/grijs metalic 1.6 GL benzine
2xairbag voor+2x zij airbags/ 2standen Airco
elektrische ramen en spiegels voor
elektrisch verstelbare koplampen
4x hoofdsteunen luxe interieur (net)
centrale vergrendeling met afstand bediening (2x)
licht metalen velgen
parkeer hulp op achterklep
ruime bagage ruimte
radio/cd pioneer met nieuwe boxen
wat gebruiks sporen maar geen grote schades doe een goed bod!mail zeeland118@hotmail.com
(ik verkoop de auto omdat ik een station wil) laagste vaste prijs 1850euro!!tel:0628992330

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.