Mini Cooper Chili (2003) #2

autoreview

Mini Mini
Mini MiniMini MiniMini MiniMini MiniMini MiniMini Mini - interieurMini Mini - interieurMini Mini - interieur

Signalement

UitvoeringCooper Chili
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Dus een zwarte Cooper, Chili pakket, Climate Control, wit dak, spiegels in chrome en 16 inch velgen. Race strepen op de motorkap maken um helemaal af.

Oh en wel nog gekeken naar andere aanbieders zoals de A3, 147 of toch wachten op de nieuwe Golf 5 maar geen auto is zo leuk om naar te kijken!

Op vrijdagochtend is de auto afgeleverd, door de dealer met leuke gadget gedaan. Alleen waren de race-strepen er niet....

Rijden is een zaligheid met de Cooper. Het onderstel is perfect en rijden als een kart is echt hetgene wat bij je opkomt als je een bochtje pakt. Niet gekozen voor het sportonderstel Plus want in de proefrit met de Cooper S vonden we dat iets teveel van het goede.

Tot ongeveer 1500 kilometer niet boven de 5.000 tpm komen maar daarna kunnen de sprintjes worden ingezet!
Van binnen is de Mini Cooper natuurlijk echt anders dan de gemiddelde auto en wij vinden het erg leuk. Je hebt echt het gevoel in iets bijzonders te rijden. Ook de reacties van medeweggebruikers zijn meestal wel positief.

In vergelijking met de A4 van de zaak is de Mini echt niet minder uitgerust met zaken zoals traction control, zes plofzakken etc.

Enfin, een echte aanrader! Trouwens de Italian Job in de bioscoop is ook erg leuk als je een Mini Cooper hebt!

Update na 6000km; De Mini is echt een hele fijne auto. Geen problemen maar veel plezier en dat is ook wat je verwacht. Ook is de motor nu wel los, boven de 4000 toeren komt de Mini echt tot leven en dat is erg leuk om heel vaak te doen.

Update na 10500km; Iedere dag een glimlach op je gezicht met de Mini! Echt een geweldige auto om te zien, goede prestaties en sublieme kwaliteit.

PROBLEMEN

Wel het volgende;
1. De race strepen waren er niet, probleem met leverancier. Erg jammer.
2. Radio en klokje niet ingesteld, klein detail maar toch
3. Beschadiging aan de binnenkant van de deur, opgelost met lakstift maar is niet zoals het hoort
4. Katalysator stuk... Mini rammelde vanaf de aflevering en na twee dagen toch maar terug. Eerst dacht de dealer een hitteschildje maar na een inspectie de katalysator. Nog niet vervangen, wacht op een oproep. Alweer een punt van kritiek op de aflevering want dat had een monteur ook kunnen horen.

Update na 10500km, geen enkel probleem meer sinds the kat is vervangen en prima dealer in Hilversum!

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.