Mercedes-Benz C 180 Kompressor BlueEFFICIENCY Estate Avantg. (2010)

autoreview

Mercedes-Benz C-klasse Estate
Mercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes C-klasse EstateMercedes C-klasse EstateMercedes C-klasse EstateMercedes C-klasse EstateMercedes C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasseMercedes-Benz C-klasseMercedes-Benz C-klasseMercedes-Benz C-klasseMercedes-Benz C-klasseMercedes-Benz C-klasse

Signalement

UitvoeringC 180 Kompressor BlueEFFICIENCY Estate Avantg.
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2010
Jaar van aanschaf2010
KM-stand laatst14.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Wat een fijne auto

  • 14.000 km

Eind augustus de trotse berijder geworden van deze c klasse. Ik kan alleen maar onderschrijven wat vele voor mij al gedaan hebben. Het is een geweldige auto. Prima motor ben blij met het hoge koppel waardoor als je datwilt de auto schakellui kan rijden. Qua uitstraling? Natuurlijk heb ook ik alle clichés voorbij horen komen. Als ik een benz wil rijden bestel ik wel een taxi...... Dat boeit me. Qua ruimte met 3 opgroeiende kinderen is deze c natuurlijk geen topper, maar 90 procent van de tijd gebruik ik de auto toch in mijn eentje.
De uitvoering is de business edition met avantgarde, tenorietgrijs en een wegklapbare trekhaak. De avantgarde is in mijn ogen een betere keuze voor deze auto. Maar de eerlijkheid gebied me te zeggen dat ik de ster op de kap wel mis. Dat is toch het ultieme benz gevoel. Het verbruik is zit tussen de 1 op 11 en de 1 op 12 . Nog geen enkel probleem gehad. Zal na de eerste beurt nog wat van me laten horen

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Mercedes-Benz C-klasse

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.