Mercedes-Benz A 180 120 CO2 Economy (2015)

autoreview

Mercedes-Benz A 180 120 CO2 Economy (2015)

Signalement

UitvoeringA 180 120 CO2 Economy
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2015
Jaar van aanschaf2015
KM-stand bij aanschaf15 km
KM-stand laatst1.058 km
Lezerswaardering: 72%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Tot nu toe zeer tevreden

  • 1.058 km

Tsja, wat valt er te zeggen op dit moment? In ieder geval dat de eerste +1000 kilometer met deze wagen zeer goed bevallen! Autorijden is weer een genot, en elke dag stap ik met volle tevredenheid in deze A(bsolute)Klasse. Tuurlijk er zijn altijd wel wat kleine dingetjes, maar goed, mij hoor je niet klagen, aangezien het niet State Of The Art model van Mercedes is, maar gewoon simpelweg een (niet volledig) uitgeklede versie met mooie extra pakketten, die ik overigens wel een must vond.. Standaard is ook zo standaard namelijk, en dan heb ik het vooral over geen LM-velgen en bijv. halogeen i.p.v. Bi-Xenon. Dat zijn zeker zaken die op deze auto thuis horen, dan straalt ie gewoon veel mooier uit.

De auto is op de meeste punten erg mooi afgewerkt, gladde materialen, alles zit op de juiste plek, geen rare dingen. Jammer vind ik wel dat de motorkap bijv. geen isolatie heeft en een drukgasveer stang ontbreekt voor de motorkap, maar je het moet doen met een doodsimpel stangetje. Er zijn zichtbare lasnaden te vinden aan de binnenzijde van de achterklep. Tenminste vinden...je kijkt er recht tegenaan. Dat had ook mooier (duurder) gekund, maar alles heeft natuurlijk z'n prijs(Klasse).

Ik ben overigens heel erg blij dat ik een panoramisch schuifdak heb genomen, het interieur van mijn uitvoering is voornamelijk zwart/antraciet. Ook de hemel is zwart, staat erg luxe en is rustgevend, echter heb je hierdoor wel minder licht. Met het panoramadak krijg je veel meer licht, en dat kan soms erg fijn zijn. Dode hoeksensoren zijn ook niet verkeerd, ik raad het wel aan (meerprijs rond € 550). Ik las veel verhalen over dramatische zicht, nu vind ik dat persoonlijk wel meevallen eigenlijk, je moet gewoon goed kijken...Maar de dode hoeksensoren helpen wel degelijk en werken uitmuntend! Aangezien de achterruit erg smal is, het zicht wordt belemmerd door de hoofdsteunen (de middelste kun je overigens verstellen/verwijderen) heb ik voor een achteruitrijdcamera gekozen. Geringe meerprijs (€ 380,00) en erg handig!

Tot zover..Als er weer wat te melden is en/of ik heb er meerdere (duizenden) kilometers opzitten zal ik een update geven.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Mercedes-Benz A-klasse

Lease'm
Mercedes-Benz A 180 Business Solution
€ 679
 

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.