Mazda CX-5 SkyActiv-G 2.0 TS (2013)
autoreview
Signalement
Uitvoering | CX-5 SkyActiv-G 2.0 TS |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2013 |
Jaar van aanschaf | 2013 |
KM-stand laatst | 65.000 km |
4,5 jaar CX-5
- 65.000 km
De CX-5 is een prettige auto om in te rijden. Betrouwbaar. Geen technische problemen, net als de eerdere 4 Mazda's 626 die ik gereden heb (over in totaal 560.000 km). Brandstofverbruik is relatief laag. (1 : 14,2 gemeten over 65000 km).
De vering is aan de stugge kant. Als caravantrekker valt hij tegen, ondanks dat er 1800 kg mee getrokken mag worden. Mogelijk door het lagere gewicht van de auto is de gewichtsverhouding van de combinatie niet optimaal.
Vanwege mijn lengte heb ik niet meer gekozen voor een Mazda. Instap is te krap en de achteruitkijkspiegel is groot en beperkt het zicht door de voorruit aan de rechterzijde.
Trekt u geen grote caravan en bent u niet al te lang dan is de CX-5 een uitstekende koop met een prima restwaarde.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.