Mazda 323 1.5 GLX (1987)

autoreview

Mazda 323 1.5 GLX (1987)

Signalement

Uitvoering323 1.5 GLX
Versnellingen3, Automaat
Bouwjaar1987
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf98.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De auto is redelijk comfortabel voor een auto uit 1987. Hij is netjes afgewerkt, geen rammeltjes eo piepjes en voelt solide aan. Er zijn veel handige vakjes en bakjes om je spullen kwijt te kunnen. Het zicht is zeer goed, mits geen (vaak standaard geleverde) achterspoiler het zicht beperkt. Het enige wat voor mij ontbreekt is stuurbekrachtiging.

De automaat schakelt fantastisch en zeer comfortabel. De versnellingsbak wordt aangedreven door een ketting dus is onderhoudsvriendelijk. Het rijden is onder alle omstandigheden erg relaxed, en een langere reis is prima te doen.

De instap naar achteren aan passagierszijde is flink ruim zodat ook oudere mensen achterin kunnen. Het verbruik is een minpuntje, met 1:11 is hij niet erg zuinig. Het gewicht van de auto is 915 kg. De auto is al ruim anderhalf jaar in mijn bezit en ik heb alleen een lampje hoeven te vervangen. De kwaliteit is enorm goed en als je de lak een beetje verzorgt heb je een fantastische en probleemloze auto aan deze Mazda 323.

UPDATE:
Ik heb de auto in mei 2006 verkocht voor € 450,-. De nieuwe koper had ’m naar een bevriende garage gebracht waar hij helemaal was nagezien en goed bevonden.

PROBLEMEN

Géén enkel probleem buiten een piepende V-snaar in de winter.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.