Kia Ceed SW 1.6 CRDi Business Navigator (2017)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Ceed SW 1.6 CRDi Business Navigator |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2017 |
Jaar van aanschaf | 2017 |
KM-stand bij aanschaf | 5.400 km |
KM-stand laatst | 15.400 km |
Korte ervaring
- 15.400 km
Heb deze auto als voorloop auto in gebruik gehad, in 2,5 maand 10dkm gereden. Het was wel de 110pk uitvoering en niet de 136pk zoals Autoweek aangeeft. Omdat ik de auto maar kort heb gereden, ook een korte review.
De motor was lekker levendig, voelde een stuk pittiger aan dan de 110pk in de Golf. Vooral in het lage toerengebied pakt de motor beter op.
Qua interieur en afwerking merk je dat het een goedkopere auto is. Veel plastic, 15" staal met wieldoppen, het blik lijkt wel dunner. Als je de deur of achterklep dicht doet, klinkt het als een blikje en niet als iets degelijks. Het stuur heeft qua zwaarte 3 standen, maar bij mij stond die altijd in de zwaarste stand. Anders werd het wel een heel week gevoel met sturen.
De navigatie werkt wel echt goed, dat vond ik op sommige punten beter werken dan in de Golf. De borden boven de weg worden ook op de navigatie getoond en de rijstrookaanduiding is ook prima.
Een prima auto om mee te rijden en qua looks ook niet verkeerd. Maar zou de auto zelf niet hebben uitgekozen.
- Betrouwbaarheid4
- Prestaties5
- Comfort4
- Kosten4
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Kia Ceed

Uitgelicht aanbod
Lees ook

Test: Kia Cee'd Sportswagon - Skoda Octavia Combi

Ford Focus Wagon - Kia Ceed SW - Opel Astra Sports Tourer

Spiegel - Kia Cee'd SW

Test: Kia Cee'd (2015)

Rover 75 2.5 V6 Classic (2000) - 405.772 km - Klokje Rond
