Kia Cee'd 1.6 CVVT X-clusive (2008)

autoreview

Kia Ceed
Kia CeedKia CeedKia CeedKia CeedKia CeedKia CeedKia CeedKia CeedKia Ceed

Signalement

UitvoeringCee'd 1.6 CVVT X-clusive
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2008
KM-stand bij aanschaf164 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De keuze voor de KIA is voor mij op basis van zijn uitrusting, zijn weggedrag en zijn prijs gemaakt. We hebben een kleine hond en dan is volledig leer zeer handig met al die kleine haren. Het scheelt een hoop zuigen. De fiscale waarde van deze KIA met al zijn opties ligt 500 euro lager dan een in mijn ogen kaal uitgevoerde Peugeot 307 SW. Ik heb uiteindelijk voor LPG gekozen

08-01-2008 Mocht ik de nieuwe leaseauto ophalen bij de KIA dealer in Woerden. De uitleg over de lange lijst opties heeft een uur in beslag genomen. Hierbij heeft de verkoper de radio en TRIP computer nog geneens behandeld. Zelf na een maand kom ik nog steeds ’handigheidjes’ tegen. De auto heeft bijvoorbeeld Folow me Home, als je de auto 2 maal met de afstandbediening sluit, dan gaan de lichten meteen uit. De lijst met opties is te lang om hier te beschrijven. Het enigste wat deze uitvoering niet als standaard heeft is cruisecontrol. De auto is lekker ruim van binnen. Ook het rijden vind ik strak maar toch comfortabel. De 122 pk vind ik voldoende voor deze toch 1200 kg wegende auto. Bij stationair is de auto stil. Heb de auto al 2 keer af laten slaan omdat ik heel beheerst wou optrekken en de motor niet hoorde.

07-02-2007
Nu 2247 km gereden. Auto rijd nog als een zonnetje. Dat mag ook wel na zo weinig km.
Om een goed verbruik te krijgen moet je met een beheerste voet veel snelweg rijden. Ik rij zelf veel provenciaal (om de files te mijden) en kom nu rond 8.0/100km uit. Ik ga proberen het naar beneden te krijgen De spiegels kun je met een knopje van binnen uit inklappen. Waarom niet automatisch ? De hatchback is geen ruimte wonder, maar het vervoeren van een schommelstoel ging redelijk eenvoudig. Hoedenplan los, bank naar voren klappen en schuiven maar. De wegligging heb ik goed kunnen testen. Het beginstuk van de A27 bij Almere is zeer open en ik had volgens mij windkracht 10. De auto bleef relatief rustig. Het gebruik ging naar 10+/100km

21-02-2007
Heb de schuur opgeruimd. Alles plat gelegd en volstoppen maar. Vlakke laadvloer en er ging aardig wat in. Ben naar de UK met deze auto geweest. Cruisecontrol erop en gaan maar. Ik vind het relaxed sturen met deze auto, zeker niet vermoeiend. Ook het verbruik ging door het aantal snelweg kilometers naar beneden. Ondanks dat ik de maximumsnelheid heb gereden, ben ik toen naar de 7.7/100km gezakt.

PROBLEMEN

Geen

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Kia Ceed

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.