Ford Ka 1.2 Titanium X (2010)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Ka 1.2 Titanium X |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2010 |
Jaar van aanschaf | 2010 |
KM-stand bij aanschaf | 1 km |
KM-stand laatst | 0 km |
Ford - Ka 1.2 Titanium X
Na veel Problemen met mijn Volkswagen Polo was ik de garage bezoeken helemaal beu.
Dus had ik besloten een splinter nieuwe auto aan te schaffen.
Na wat op internet rond gekeken te hebben ben ik gaan kijken naar de Renault Twingo en de Ford Ka.
vervolgens op rijeigenschappen en optiepakket voor de Ford - Ka 1.2 Titanium X in de kleur Cafe gekozen.
En heb tot op heden nog geen spijt van deze aankoop.
Wel moet ik eerlijkheids halve vermelden dat de Polo betere rijeigenschappen had en ik ben er op de betrouwbaarheid na dan ook alleen maar op achteruit gegaan.
Maar dat was dan ook een auto die nieuw een heel ander prijskaartje had.
De Ka Heeft een leuk voorkomen heeft 4 cilinders iets wat de lichtere motoren vaak niet meer hebben is tot dusver betrouwbaar gebleken en lekker zuinig, maar heeft naar mijn mening ook een flink aantal min punten.
Een grote ergernis is dat de auto S'ochtends altijd beslagen ramen heeft aan de binnenkant, voor drempels moet je flink in de ankers en het interieur doet wat plastic aan. ik ben afgelopen weekend naar Parijs gereden en Dat was beslist geen straf met de ka, de auto heeft een lekkere stevige vrij hoge zit,
Problemen tot dusver
Bij 12.000 Km stotend geluid bij de voor vering onder garantie opgelost door enkel alles goed in te vetten.
20.000Km verlichting temperatuur regelaar kapot afspraak bij de garage maken (garantie)
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.