Ford Fusion 1.4 TDCi Futura (2008)

autoreview

Ford Fusion
Ford FusionFord FusionFord Fusion 1.6 16V FuturaFord FusionFord FusionFord FusionFord FusionFord FusionFord FusionFord Fusion 1.6 16V Futura

Signalement

UitvoeringFusion 1.4 TDCi Futura
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2010
KM-stand bij aanschaf37.000 km
KM-stand laatst61.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerste review

  • 61.000 km

Na de Jetta overgestapt naar iets kleiners. De Ford Fusion.
Op zich een lekkere auto, zeker daar ik er 95% van de tijd alleen in zit. Duidelijk geen gezinsauto.
Heef ook nadlene:
Hoog brandstofverbruik en begint nu duidelijk te tonen dat de afwerking aan de goedkope kant is. Veel kleine rammeltjes, een luidklinkende dieselmotor, kortom kwaliteit matig.

Qua rijeigenschappen geen probleem, rijdt probleemloos de afstanden Groningen - A'dam eventueel zelfs enige keren per week. Geen problemen met de zithouding, geen vermoeidheid na een lange rit dus dat is allemaal in orde.

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.