Fiat Ducato (1987)
autoreview
Signalement
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
|---|---|
| Bouwjaar | 1987 |
| Jaar van aanschaf | 2017 |
| KM-stand bij aanschaf | 182.400 km |
| KM-stand laatst | 200.450 km |
De berg op
- 200.000 km
Gaat zo'n ding nou een beetje de berg op zul je vragen. Het antwoord is verbazingwekkend goed. Op een of andere manier zijn de versnellingen zo gemaakt dat de 75 pk motor lekker omhoog gaat. De Gotthart op gaat in zijn 3. Denk nou niet dat je omhoog stuift zoals met een moderne turbodiesel maar lekker op toeren in zijn 3 omhoog en hij blijft gaan.
Ook de hellinkjes in de Ardennen hebben we uitgeprobeerd. Wie kent niet de klim bij Barraqe Fraiture of de klim bij Luik. Geen enkel probleem, de pittigste helling gaat in zijn 2 de rest in 3
wat een geweldige oldtimer
- 200.450 km
We hebben de Hobby600 in 2017 gekocht. We hadden al een wat jongere camper maar zijn gevallen voor het leuke uiterlijk. We hebben met opzet een benzineversie gekocht omdat die in de oldtimerregeling valt. Daardoor rijd je lekker goedkoop. De 2.0 liter benzinemotor lag vroeger ook in de Peugeot 504 en loopt ondanks de hoge kilometerstand nog als een naaimachientje. Wel altijd goede benzine tanken zoals Shell V-power of Aral 102.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Fiat Ducato BAKWAGEN / LAADKLEP
- 2015
- 114.650 km

Fiat Ducato 3.5T L3H2 79 kWh | Navigatie | Climate Control | Camera | Parkeersensoren | Zijschuifdeur |
- 2022
- 48.275 km

Fiat Ducato 2.2 MultiJet L4 10X Pick Up / Open Laadbak Airco LxBxH 420x202x40 cm, Cruise Control, Nwe Model, BPM VRIJ! 3 Zits
- 2024
- 12 km
Lees ook

AutoWeek 2025: dit is de beste deal op EV-gebied

Deze BMW 7-serie bereikt in het nieuwe jaar een jubileum - In het wild

Verraderlijke gladheid verwacht door winterse buien en vorst

PostNL zet in op laadpleinen voor elektrisch grootvervoer

