Fiat Bravo 1.4 MultiAir 16v 140 Sport (2011)

autoreview

Fiat Bravo 1.4 MultiAir 16v 140 Sport (2011)

Signalement

UitvoeringBravo 1.4 MultiAir 16v 140 Sport
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
KM-stand laatst4.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Fiat Bravo 140pk Multiair Sport

  • 4.000 km

Na een uitgebreide orientatie voor een nieuwe auto is de Opel Astra als laatste afgevallen en hebben we voor de Fiat Bravo 1.4 140pk Multiair Sport gekozen. Kleur is Melodic Grey.


Sport-uitvoering:
We hebben gekozen voor de Sport uitvoering, omdat deze ten opzichte van de andere uitvoering toch echt hét verschil maakt. Onderstaand beschreven wat qua interieur en exterieur het meeste opvalt ten opzichte van de andere uitvoeringen.

Interieur:
* Aluminium pedalen
* Elektrische raambediening achter
* Rood/zwarte bekleding met tevens rode stiksels
* Sportstoelen,
* Sportief instrumentarium,
* Sportknop! ;-)

Exterieur:
* 17" two-tone lichtmetalen velgen
* Achterspoler en zij-skirts
* BI-Xenon koplampen
* Dubbele uitlaat
* Sportief onderstel
* Verchroomde sierstrips

Onze opties:
* Compact reservewiel
* Geintegreerd Navigatiesysteem
* Parkeersensoren voor
* Stoelverwarming


De 140 pk Multiair Motor:
Wat je direct merkt is dat de motor behoorlijk veel pit heeft. Bij een laag toerental bereikt ie z'n maximale vermogen en bij tussensprints is de acceleratie boven verwachting. Zelfs in de 5e of 6e versnelling hoef je niet terug te schakelen om toch vlot in te halen.
Accerelatie is meer dan prima!


Verbruik:
Met 4 personen laatst een ritje gemaakt van ongeveer 200 km en toen was het verbruik gemiddeld 6.8 l/ 100 km. Dus 1 op 14.7.


Wegligging:
De Bravo ligt echt als een blok op de weg. De 17 inch, 225 banden hebben hier ongetwijfeld invloed op, waardoor je niet verrast wordt door onregelmatigheden in de weg, regen of scherpe bochten.
Bij het behalen van 3.500 kilometers heb ik heel eventjes de 200 km/h aangetikt en heb werkelijk niets negatiefs gemerkt in wegligging, geluid of anderszins.
Kan nu echt onderschrijven dat de wegligging top is!


Sportknop:
Van de Sportknop had ik eerlijk gezegd geen hoge verwachtingen. Echter, toen ik deze voor het eerst inschakelde, merkte ik direct dat er iets veranderde.
Geen "Mister Gadget" praktijken, maar het gaspedaal reageert opmerkelijk veel eerder op je rechtervoet en de acceleratie is nog beter. Verrassend, maar wel lekker!


Navigatiesysteem:
Navigatie heeft een mooi groot kleurenscherm, makkelijk te bedienen en is WEL tijdens het rijden in te stellen/ te wijzigen.
Veel instelmogelijkheden (weergave, stem, opties) om je persoonlijke voorkeuren in te stellen. Het geeft files door en is prima afleesbaar.
Handig dat je ook de radio en je telefoon hiermee bedient. Er kunnen meerdere telefoons op worden aangesloten en als je wilt, kan het zelfs binnenkomende sms-jes voorlezen!
Qua bediening van de radio moest ik wel even wennen, maar ach; kwestie van wennen.


Pluspunten:
+ Betaalbare opties
+ Pittige motor
+ Rijke uitrusting
+ Sportknop
+ Wegligging

Minpunten
- Bediening Radio soms onlogisch
- Imago






9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.