Citroën DS3 1.6 e-HDi 90 95g So Chic (2011)

autoreview

Citroën DS3
Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3Citroën DS3

Signalement

UitvoeringDS3 1.6 e-HDi 90 95g So Chic
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
KM-stand laatst10.100 km
Lezerswaardering: 93%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 2.400 km

Het is een lekker rijdende auto, rijd soepel, schakelt soepel. is voorzien van allerlei prettige faciliteiten. Het enige wat ik mis is een automatische stoelinstelling zoals in de volvo, waarbij voor iedere bestuurder er een eigen profiel voor stoel en spiegels onthouden kan worden. Het is nu even instellen.
Een gemiddelde van 1 op 20 is geen probleem. heel wat zuiniger dan de volvo.

De overstap is ingegeven door het fiscale regiem. Deze bijtelling vergeleken met de volvo is fors voordeliger.

Iedereen in het huishouden geniet van het rijden in deze citroen.

nog steeds te vreden

  • 10.100 km

Hetblijft een heerlijke auto, met een gemiddelde van 1:20. Duidelijk de favoriet.
(d andere is een toyota RAV4)

De auto heeft een vrij stugge vering, dus als je bijrijders hebt moet je iets meer inhouden op verkeersdrempels en andere hobbels.
Bij het schakelen moet je wel rekening houden met de koppeling. bij het snel laten opkomen van de koppeling hoor je nog wel een een tik. geen mooi geluid.

Kortom we zijn er nog steeds zeer enthousiast over

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.