Citroën C4 Picasso e-HDi 115 Intensive (2013) #2
autoreview
Signalement
Uitvoering | C4 Picasso e-HDi 115 Intensive |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2013 |
Jaar van aanschaf | 2014 |
KM-stand bij aanschaf | 16.852 km |
KM-stand laatst | 0 km |
Eerste ervaring C4
Sinds een paar weken deze fantastische auto in bezit. Nog niet al teveel km ermee gereden waar wat rijdt dat heerlijk!
Hiervoor jaaaren lang een Zafira gereden en de afgelopen maanden heel wat automerken mee proefgereden maar deze uitvoering (diesel 115 pk) stuurt en rijdt zo fijn dat ik echt met plezier in deze auto stap!
Altijd heb ik gezegd dat die digitale meters in het midden mij niet aantrekt, maar ik denk dat je dit ook niet kunt vergelijken met bv een Toyota Yaris. Dit 12 inch display icm het 7 inch display is een ware verademing!
Alles fijn touchscreen bediend, heerlijk!
Zijn er dan ook minpuntjes? Ja...
Het dashboardkast is vrij diep met een kleine praktische ruimte want heb je wat grotere dingen die passen niet in het diepere gedeelte en "glijden er een beetje uit" aan de zijkant bij het openen.
Verder vind ik het raar dat de knoppen op het stuur een mooie strakke verlichting hebben terwijl de audio aan/uit knop en het knopje voor de koplampenhoogte deze niet hebben.
Ook kan ik nergens de datum aflezen op het display, Klopt dat? (alleen op het kleine display bij de instellingen maar dat bedoel ik niet...)
Verder haal ik nog niet de 1 op 20 maar ik doe mijn best :)
- Betrouwbaarheid5
- Prestaties5
- Comfort5
- Kosten4
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.